Poznámka k volbám prezidenta ČR


 

Poznámka k volbám prezidenta ČR

 

Pokud sledujeme televizní zprávy před 2. kolem volby prezidenta, tak vidíme mediální kampaně redakcí pro Petra Pavla a proti Andreji Babišovi.

 

P.Pavel je bývalý sovětský vojenský špion, který má tajnou složku pod zámkem, jen díky sametové revoluci převlekl kabát, a dostal se do Vojenského výboru NATO.

 

Dnes kandiduje na prezidenta republiky a využívá podporu ODS – TOP 09 – KDU – STAN – PIRATI a jejich agresívních voličů k bojůvkám a narušování shromáždění protikandidáta A.Babiše.

 

Jinak nemá žádnou zkušenost v české politice, a to je značný handicap být prezidentem.

 

A.Babiš je známý bývalý majitel desítek firem, které dávají práci kolem 40.000 lidem. Není vyjasněné podezřeni o jeho spolupráci s Štb na Slovenku. Má slovenské a české občanstvi.

 

V české politice je úspěšným politikem, který byl ministrem financí, naposledy předsedou vlády , kdy svět zasahla neznáma infekce z Číny – Covid19. Celý svět řešil za pochodu záchranu životu, a ne vždy to bylo vnímáno dobře. Stačí se podívat na Itálii, kde umírali lidé denně po stovkách. To vyděsilo každého, i Vládu Babiše. Přesto nakonec proběhlo i očkování proti Covidu1 a došlo k významnému utlumení šíření této čínské infekce…

 

V hospodařské sféře jeho vlada zajistila zvyšování důchodů a zaměstnancům přidání 7% do mezd a platů zrušením zlodějské daně ze “superhrubé mzdy” .

 

V diplomácii byl nejúspěšnější, přijal jej v Bílém domě prezident USA Donald Trump, a ve Francii prezident Emanuel Macron.

 

Náš závěr je:

Výhodnější je podpořit na prezidenta ČR

zkušeného a sociálně cíticího

 

Ing. ANDREJE BABIŠE.

 

Svaz pacientů ČR

 


 

Čl.5 Severoatlantické smlouvy…